poradíme Vám, jak zhubnout
Tipy na zajímavé weby
  • Pro budovy i objekty nabízíme klimatizace za nejlepší ceny.

Výživové poradenství pro zdravé hubnutí

Hlavním cílem našich poradenských služeb je předat Vás kvalitní informace a pomoci Vám upravit Vaše stravovací a pohybové návyky. S naší, ale i Vaší pomocí dokážeme změnit Váš stravovací režim, který bude mít za následek snížení Vaší hmotnosti a snížení vzniku tzv. civilizačních chorob (navíc v některých případech podpoří i léčbu již vzniklých onemocnění).

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s maximálním ohledem na jeho požadavky, tak aby bylo co nejefektivněji dosaženo kýženého cíle.Výsledkem spolupráce klienta a výživového poradce je nejen získat optimální váhu, ale zároveň se zajistit, aby byla stabilně daná a nehrozil tak nežádoucí jo-jo efekt. Zaměřujeme se na úpravu stravování pomocí běžně dostupných potravin v každém obchodě. 

A jaké výsledky můžete očekávat?

V průměru dosahujeme u našich klientů 2,8 – 4,2 kg měsíčně. Záleží samozřejmě na vašem zdravotním stavu. Hlavní výhodou je, že se jedná o trvalou změnu a ta sebou vždy nese i trvalé řešení bez jo-jo efektu.

Proto, abychom Vám mohli garantovat špičkové poradenské služby, jsme oslovili přední odborníky z České republiky:

MUDr. Ondřej Nývlt („Jako lékař jsem mohl sledovat, jaký negativní vliv má nadváha na zdraví i kvalitu života.“)

MUDr. René Vlasák

,kteří v současné době úzce spolupracují s našimi specialisty v případě hledání náročnějších řešení problémů:

  • Dna
  • Diabetes mellitus
  • Celiakie
  • Ulcerózní kolitida

Vrcholem naší snahy společně s předními lékaři bylo založení společnosti poskytující kvalitní nutriční poradenství. Spolupracujeme s odborníky z celé České republiky a poskytujeme pravidelné certifikované kurzy pro naše specialisty.

Máte tak vždy jistotu, že Vám radí někdo, kdo ví „jak na to“ a připraví Vám program vhodný přímo pro Vás. Poradenství u nás přitom vyjde levněji než je obvyklé. Úvodní konzultace stojí jen 250,- Kč

Ptáte se, proč je o tolik levnější než u jiných profesionálních poradců? 

Důvod je jednoduchý: Chceme být nejprofesionálnější společností pro změnu životního stylu a snižování váhy v České republice. To vyžaduje reklamu.

A té chceme dosáhnout díky výsledkům našich klientů.

Uvědomujeme si, že pokud jsou ceny dostupné všem, dokážeme pomoci většímu počtu zájemců. Navíc naší hlavní součástí příjmů je pořádání školení pro odborníky a poradce na výživu v České republice.

Pokud máte skutečně zájem o to být opět štíhlí, pak není nic jednoduššího, než vyplnit náš kontaktní formulář a poradit se s odborníky. Tato konzultace je zpoplatněna částkou 250 Kč, ovšem investice se Vám mnohonásobně vrátí. S individuálně nastaveným plánem našich odborníků totiž shodíte nejen přebytečná kila, ale budete se cítit skvěle a fit.

Poznámka:
Naši poradci pracují po celé republice. Individuálně i v zahraničí. Po vyplnění formuláře Vás budeme do dvou pracovních dnů kontaktovat a domluvíme se s Vámi na konkrétním termínu.