poradíme Vám, jak zhubnout
Tipy na zajímavé weby
  • Pro budovy i objekty nabízíme klimatizace za nejlepší ceny.

Překyselení organismu je hlavní kámen úrazu

Nezdravý způsob života je hlavní příčinou, proč jsme nemocní. Jsou dvě příčiny nezdravého způsobu života – nevědomost a nedbalost. Obě lze odstranit. Pokud se totiž nevyřeší příčina onemocnění, nikdy se nevyřeší ani důsledky onemocnění.

Překyselení organismu je v současnosti jednou nejnebezpečnějších civilizačních chorob, protože zdraví je bezprostředně závislé na rovnováze mezi kyselostíNobis Cartel a zásaditostí našeho těla (tzv.acidobazická rovnováha). Náš organismus dokáže optimálně fungovat pouze v rovnováze.

Překyselení organismu způsobuje většinu nemocí a důkladné odkyselení a doplnění minerálních látek v těle tvoří základ každé terapie. Ta probíhá především za pomoci přirozené stravy a základních zásad správného stravování.

Jak může detoxikace výrazně zjednodušit hubnutí?

Dovolte mi v krátkosti vysvětlit hlavní důvod, proč potřebujeme tělo detoxikovat:

Naše trávicí ústrojí, stejně jako u všech savců, je přizpůsobeno na konzumaci potravy v syrovém, neupraveném stavu.

Aby se prodloužila trvanlivost potravin, musí se do nich přidávat konzervační látky, na které náš trávicí systém není zvyklý. Některé dokážeme zpracovat, ale některé se usazují, konkrétně v játrech, ve střevech, v mezibuněčných prostorách nebo v tukových buňkách.

Následky:

Játra

Zanesení jater může vést ke zpomalenému metabolismu → tělo spaluje méně kalorií, hubnutí je obtížnější.

Střeva

Zanesení střev vede ke sníženému vstřebávání vitamínů a minerálů, k plynatosti, zácpám a zanášení krevního oběhu toxickými látkami.

To samo o sobě nadváhu způsobit nemusí, nicméně samotné nánosy v trávicím systému (především zbytky špatně strávené bílé mouky v tlustém střevě) mohou vážit až 10 kg. Když se zbavíte alespoň 3-4 kg, určitě to bude dobrý začátek hubnutí.

Mezibuněčné prostory

Usazování toxinů a solí v mezibuněčných prostorách jde ruku v ruce s nadměrným usazováním vody v těle.

Tukové buňky

Usazování toxinů v tukových buňkách = obtížnější spalování tuku, neboť přítomnost toxinů v buňce znamená její sníženou funkčnost.

Pokud provedeme detoxikaci, všech uvedených problémů se zbavíme a hubnutí půjde mnohem snadněji.

Jak mohu vědět, že skutečně potřebuji detoxikaci?

Pokud jste v poslední době nepodstoupil(a) detoxikační kúru nebo si nepěstujeteNobis Kato vlastní potravu na bio farmě, detoxikace by Vám při hubnutí výrazně pomohla, protože hlavní příčině (chemicky upravované stravě) se vyhnout v dnešní době nemůžeme.

Není vyloučeno, že Vám detoxikace vyřeší i špatně léčitelné zdravotní problémy, jako kožní choroby, zažívací potíže nebo slabá imunita.

Bolestivé, nebezpečné a neefektivní metody detoxikace

  • projímadla,
  • nekvalitní výrobky z Aloe Vera – obsahují často velké množství aloinu, což je jedovatá látka způsobující silné podráždění střev a následný průjem,
  • půsty – pro detoxikaci málo efektivní,
  • amatérsky prováděné výplachy střev,
  • užívání detoxikačních výrobků, aniž byste znal(a) jejich účinek.

Všechny tyto metody Vás mohou stát mnoho bolesti a mohou způsobit, že nebudete moci vylučovat bez projímadel. Navíc účinek těchto pochybných detoxikačních metod bude minimální.

Jak bezpečně a účinně provést detoxikaci?

První dva kroky k zahájení detoxikace můžete udělat velmi snadno – zvýšit příjem vlákniny a obyčejné, neperlivé vody.

To samozřejmě k efektivní detoxikaci stačit nebude.

Výplach střev

Pokud je proveden profesionálně, jedná se o jednu z těch efektivních možností, i když je to trochu nepříjemné.

Výrobky na detoxikaci

V dnešní době není problém, že by neexistovaly kvalitní přípravky na detoxikaci. Skutečný problém je, že ne každý výrobek je vhodný pro každého – jedné osobě může pomoci, zatímco někomu jinému může ublížit. Proto je lepší koupi výrobku konzultovat s někým, kdo této problematice rozumí.

Kompletní plán hubnutí, včetně profesionální detoxikace, Vám můžeme sestavit v jednom z našich poradenských center.

Pokud máte skutečně zájem o to být opět štíhlí, pak není nic jednoduššího, než vyplnit náš kontaktní formulář a poradit se s odborníky. Tato konzultace je zpoplatněna částkou 250 Kč, ovšem investice se Vám mnohonásobně vrátí. S individuálně nastaveným plánem našich odborníků totiž shodíte nejen přebytečná kila, ale budete se cítit skvěle a fit.

Poznámka:
Naši poradci pracují po celé republice. Individuálně i v zahraničí. Po vyplnění formuláře Vás budeme do dvou pracovních dnů kontaktovat a domluvíme se s Vámi na konkrétním termínu.